Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

kim jesteśmy

Makrochem - producent szerokiej gamy klejów.

Firma Makrochem jest producentem szerokiej gamy klejów, które mają zastosowanie w przemyśle papierniczym, opakowalnictwie oraz poligrafii. Firma Makrochem  powstała w 2003 roku . Jej założycielem i właścicielką jest Elżbieta Krzeszowiec. Na przestrzeni lat, poprzez konsekwentną i rzetelną pracę oraz szereg inwestycji, firma Makrochem uzyskała miano lidera w branży producentów klejów przemysłowych.

Celem inwestycji oraz innowacji było i jest unowocześnienie technologii produkcyjnej a tym samym produkcji wysokiej jakości klejów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
Nasza firma zatrudnia profesjonalne wykwalifikowanych pracowników  tworzących zgrany zespół dla których stałe udoskonalanie standardów oraz jakości produktów jest priorytetem.

Ekologia to kolejny ważny aspekt naszej firmy.  Recykling, segregacja, utylizacja odpadów oraz oszczędność energii są nierozłącznym elementem  rozwoju przyjaznej środowisku firmy.

Misją naszej firmy jest zagwarantowanie naszym klientom zadowolenia z wysokiej jakości produktów, terminowych realizacji zamówień, jak również życzliwej, profesjonalnej i długotrwałej współpracy . 

Zobacz ofertę
praca praca

Produkujemy kleje o zastosowaniu do:

  • sklejania toreb papierowych (pasta klejowa)
  • poligrafi
  • opakowań
  • etykiet (papier - szkło, papier - tworzywo)
  • kaszerowania
  • zwijania tub papierowych
  • materiałów różnorodnych (folia - papier)
Bezpieczne kleje

Bezpieczne kleje

Nasze keje posiadają badania na dopuszczalną zawartość metali ciężkich oraz atest Państwowego Zakładu Higieny.

Wypróbuj, za darmo

Wypróbuj, za darmo

Oferujemy bezpłatne próbki naszych produktów. Są to pełnowartościowe produkty, które pomogą Państwu rozwiać wątpliwości w doborze odpowiedniego kleju.

Jesteśmy elastyczni

Jesteśmy elastyczni

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów w przypadku specjalnych wymogów dotyczących lepkości lub czasu otwartego klejenia nasza firma jest w stanie dostosować klej do konkretnych wymagań odbiorcy.

Certyfikat jakości

Certyfikat jakości

Nasze Laboratorium zgodnie z wymogami ISO 9001:2000 kontroluje każdą nowo wyprodukowana partię kleju badając jego podstawowe parametry techniczne.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą działalnością, to koniecznie sprawdź co znajduje się w naszej ofercie.

Czytaj więcej

Nasze osiągnięcia

Plebiscyt EURO-PARTNER

Plebiscyt EURO-PARTNER

Rzeszów 2012

BUREAU VERITAS Certification

BUREAU VERITAS Certification

zaświadcza, że System Zarządzania firmy Makrochem, został oceniony i uznany jao zgodny z wymaganiami norm i zakresem usług ISO 9001:2008

Fundacja Gospodarcza EURO-PARTNER

Fundacja Gospodarcza EURO-PARTNER

Firma Makrochem została zaliczona do grona najlepszych przedsiębiorstw w kraju, spełniających standardy Unii Europjskiej